Alle rene idrettslag

Idrettslag Undergruppe Særforbund Fylke Sertifiserignsdato
Alvøen Roklubb Alvøen Roklubb Alvøen Roklubb Norges Roforbund Vestland 11.04.2021
Frogner Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 09.04.2021
Lauvåsen Idrettsforening Lauvåsen Martial Arts Lauvåsen Martial Arts Norges Kampsportforbund Agder 07.04.2021
Bergen Karate Klubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 06.04.2021
Ganddal Atletklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Rogaland 02.04.2021
Bygdø Monolitten Idrettslag Løp Løp Norges Friidrettsforbund Oslo 01.04.2021
Hardanger Handbak Klubb Håndbak Håndbak Norges Bryteforbund Vestland 30.03.2021
Bergen Rideklubb Ryttersport Ryttersport Norges Rytterforbund Vestland 29.03.2021
Stavanger JuShinkan Aikido Aikido Aikido Norges Kampsportforbund Rogaland 26.03.2021
Stiklestad Golfklubb Golf Golf Norges Golfforbund Trøndelag 24.03.2021
Bergen Klatreklubb Klatring Klatring Norges Klatreforbund Vestland 22.03.2021
Voss Mtb-Klubb MTB MTB Norges Cykleforbund Vestland 16.03.2021
Soon Triathlonklubb Triatlon Triatlon Norges Triathlonforbund Viken 13.03.2021
Sandefjord Taekwon-Do klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Vestfold og Telemark 12.03.2021
Drammen Dance Company Club Sportsdans Sportsdans Norges Danseforbund Viken 12.03.2021
Stavanger Undervannsgruppe Undervannsrugby Undervannsrugby Norges Dykkeforbund Rogaland 10.03.2021
Bergen Aikidoklubb Aikido Aikido Norges Kampsportforbund Vestland 10.03.2021
NTNUI - Norges Teknisk-Naturvitenskapelige Universitets Idrettsforening Cheerleading Cheerleading Norges Amerikanske Idretters Forbund Trøndelag 07.03.2021
Kvam IL Fotball Fotball Norges Fotballforbund Innlandet 07.03.2021
Ringerike Sykkelklubb Ringerike Sykkelklubb Ringerike Sykkelklubb Norges Cykleforbund Viken 01.03.2021
Ullensaker Issportklubb Ishockey Ishockey Norges Ishockeyforbund Viken 27.02.2021
Gladiators Amerikansk Fotballklubb Amerikansk fotball Amerikansk fotball Norges Amerikanske Idretters Forbund Agder 26.02.2021
Hamna Advanced Taekwondo Klubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 26.02.2021
Bossekop Ungdomslag Ski Ski Norges Skiforbund Troms og Finnmark 25.02.2021
Vigrestad Sykkelklubb Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Rogaland 23.02.2021
Akkaren Sportsdykkerklubb Undervannsrugby Undervannsrugby Norges Dykkeforbund Oslo 22.02.2021
Lindesnes Håndbakklubb Håndbak Håndbak Norges Bryteforbund Agder 21.02.2021
Tysvær Vektløfterklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Rogaland 21.02.2021
Varhaug Idrettslag Turn Turn Norges Gymnastikk og Turnforbund Rogaland 18.02.2021
Finneid Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Nordland 18.02.2021
Varhaug Idrettslag Klatring Klatring Norges Klatreforbund Rogaland 17.02.2021
Elvebyen Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 16.02.2021
Gimle Basketballklubb Basketball Basketball Norges Basketballforbund Vestland 16.02.2021
Aik Lund Boksing Boksing Norges Bokseforbund Agder 14.02.2021
Magnor Ungdomslag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Innlandet 11.02.2021
Askøy Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 08.02.2021
Sportsklubben Av 1909 Bryting Bryting Norges Bryteforbund Oslo 05.02.2021
Trondhjems Skøiteklub Hovedlaget Kunstløp Kunstløp Norges Skøyteforbund Trøndelag 03.02.2021
Bærums Verk Hauger Idrettsforening Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Viken 28.01.2021
Tromsø Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 27.01.2021
Breimsbygda IL Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Vestland 25.01.2021
Hilleren Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 22.01.2021
Kvam IL Handball Handball Norges Håndballforbund Innlandet 12.01.2021
Eidsvoll 1814s Amerikansk Fotball Amerikansk Fotball Norges Amerikanske Idretters Forbund Viken 11.01.2021
Champions Kickboxingklubb Kickboxing Kickboxing Norges Kickboxingforbund Vestland 06.01.2021
Vardø Ntn Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 28.12.2020
Asker Svømmeklubb Svømming Norges Svømmeforbund Viken 15.12.2020
Pors Boksing Boksing Norges Bokseforbund Vestfold og Telemark 14.12.2020
Ishockeyklubben Sparta Sarpsborg Ishockey Norges Ishockeyforbund Viken 14.12.2020
Krokelvdalen Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Troms og Finnmark 14.12.2020
Ås Idrettslag Ås il Svømming Ås il Svømming Norges Svømmeforbund Viken 09.12.2020
Haugesund Vektløfter Klubb Vektløfting Norges Vektløfterforbund Rogaland 08.12.2020
Kvam IL Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Innlandet 08.12.2020
Kvam IL Ski Ski Norges Skiforbund Innlandet 08.12.2020
Kvam IL Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Innlandet 08.12.2020
Bømlo Symjeklubb Svømming Norges Svømmeforbund Vestland 05.12.2020
Lambertseter Svømmeklubb Svømming Norges Svømmeforbund Oslo 02.12.2020
Hitra Vektløfterklubb Vektløfting Norges Vektløfterforbund Trøndelag 01.12.2020
Balsfjord NTN Taekwon-Do Klubb NTN Taekwon-Do NTN Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 30.11.2020
Trondhjems Svømme & Livredningsklub Svømming Norges Svømmeforbund Trøndelag 29.11.2020
Christiania Atletklubb Styrkeløft og vektløfting Styrkeløft og vektløfting Norges Styrkeløftforbund Oslo 29.11.2020
Søre Ål Idrettslag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Innlandet 29.11.2020
Rubbestadneset Idrettslag Badmintongruppen Badmintongruppen Norges Badmintonforbund Vestland 25.11.2020
VIGRESTAD IK Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Rogaland 25.11.2020
Tønsbergs Turnforening Kunstløp Kunstløp Norges Skøyteforbund Vestfold og Telemark 25.11.2020
Rubbestadneset Idrettslag Turngruppe Turngruppe Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestland 24.11.2020
Kolbotn Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 24.11.2020
Larvik Atletklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Vestfold og Telemark 23.11.2020
Rubbestadneset Idrettslag Fotballgruppen Fotballgruppen Norges Fotballforbund Vestland 23.11.2020
Jessheim Taekwon-Do klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Viken 19.11.2020
Sula Idrettslag Sula Danseklubb Sula Danseklubb Norges Danseforbund Møre og Romsdal 19.11.2020
Oslo Urbane Idrettsforening Dans Dans Norges Danseforbund Oslo 19.11.2020
Lillehammer Cykleklubb Sykling Norges Cykleforbund Innlandet 16.11.2020
Båtsfjord NTN Taekwon-Do klubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 15.11.2020
LUNDE TAEKWON-DO KLUB Taekwon-do Norges Kampsportforbund Vestfold og Telemark 15.11.2020
Os Biljard og Snookerklubb Biljard/Snooker Norges Biljardforbund Vestland 11.11.2020
Bømlo Sportsdykkere Dykking Norges Dykkeforbund Vestland 11.11.2020
Spydeberg IL Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Viken 11.11.2020
Bømlo Sykkelklubb Sykling Norges Cykleforbund Vestland 10.11.2020
Sandnes Taekwon-Do Klubb NTN Taekwon Do NTN Taekwon Do Norges Kampsportforbund Rogaland 05.11.2020
Cykleklubben Haugaland Sykkel Norges Cykleforbund Rogaland 04.11.2020
Nidelv Idrettslag Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Trøndelag 04.11.2020
Harøy Taekwon-do Klubb ITF Taekwon-do ITF Taekwon-do Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 04.11.2020
Grenland Atletklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Vestfold og Telemark 03.11.2020
Sola Taekwon-Do Klubb KAMPSPORT KAMPSPORT Norges Kampsportforbund Rogaland 03.11.2020
Haugesund Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Rogaland 02.11.2020
Bærum Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Viken 02.11.2020
Bjerke Idrettslag Ski Bjerke IL Ski Norges Skiforbund Viken 01.11.2020
Moster Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 30.10.2020
Drammen Bueskyttere Bueskyting Norges Bueskytterforbund Viken 29.10.2020
Målselv Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 28.10.2020
Bjoa Taekwon-do klubb Tae Kwon do ITF Tae Kwon do ITF Norges Kampsportforbund Rogaland 28.10.2020
Moss National Taekwon-do Klubb Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Viken 27.10.2020
Fauske Il Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Nordland 26.10.2020
Sandefjord Tradisjonelle Karateklubb Karate Norges Kampsportforbund Vestfold og Telemark 25.10.2020
Åndalsnes Taekwon-Do-Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 25.10.2020
Gloppen Køyre- og Rideklubb Ridning og Køyring Norges Rytterforbund Vestland 23.10.2020
Larvik Svømmeklubb Svømming Norges Svømmeforbund Vestfold og Telemark 22.10.2020
Trondheim Atletklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Trøndelag 22.10.2020
Bekkelaget Bowlingklubb Bowling Norges Bowlingforbund Innlandet 22.10.2020
Bømlo Motorsportklubb Motocross Motocross Norges Motorsportforbund Agder 22.10.2020
Arendal Taekwon-do Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Agder 22.10.2020
Fræna Taekwon-Do Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 22.10.2020
Kristiansand Baseballklubb Suns Baseball Norges Softball og Baseball Forbund Agder 22.10.2020
Alta Ntn Taekwon-Do Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 21.10.2020
Kirkenes Ntn Taekwon-do Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 21.10.2020
IL Bever`n Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 20.10.2020
Bremnes Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 20.10.2020
Soon Cykleklubb Sykkel Norges Cykleforbund Viken 19.10.2020
Valdres Cheerleading Klubb Wildcats Cheerleading Norges Amerikanske Idretters Forbund Innlandet 17.10.2020
Bygdø Fekteklubb Fekting Norges Fekteforbund Oslo 15.10.2020
Bodø Bryteklubb Bryting Norges Bryteforbund Nordland 14.10.2020
Mosjøen Styrkeløftklubb Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Nordland 14.10.2020
Leangen Atletklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Trøndelag 14.10.2020
Midtbyen Basket Trondheim Midtbyen basket Trondheim Norges Basketballforbund Trøndelag 11.10.2020
Friskis&Svettis Nordnes-Åsane Saltrening og spinning Saltrening og spinning Norges Fleridrettsforbund Vestland 06.10.2020
Ishavsbyen kunstløpklubb Kunstløp Norges Skøyteforbund Troms og Finnmark 05.10.2020
Hamar Idrettslag Hovedlaget Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Innlandet 01.10.2020
Askim Volleyballklubb Volleyball Norges Volleyballforbund Viken 01.10.2020
Forsand Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Rogaland 29.09.2020
Larvik Ski Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 29.09.2020
Triton Lillestrøm svømme- og triatlonklubb Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Viken 29.09.2020
Ullern Idrettsforening Ullern Basket Ullern Basket Norges Basketballforbund Oslo 29.09.2020
Ringerike Svømmeklubb Svømming Norges Svømmeforbund Viken 29.09.2020
Romerike Bokseklubb Boksing Norges Bokseforbund Viken 29.09.2020
Dombås Idrettslag Langrenn og skiskyting Langrenn og skiskyting Norges Skiskytterforbund Innlandet 28.09.2020
Sportsklubben Stag STAG TURN STAG TURN Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestfold og Telemark 26.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Oslo 25.09.2020
Bodø Bokseklubb Boksing Norges Bokseforbund Nordland 24.09.2020
Pugilist bokseklubb Eidsvoll Boksing Norges Bokseforbund Viken 24.09.2020
Sortland Volleyballklubb Volleyball Norges Volleyballforbund Nordland 22.09.2020
Lyngbø Sportsklubb Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 21.09.2020
Sotra Volleyballklubb Volleyball Norges Volleyballforbund Vestland 21.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Innebandy Innebandy Norges Bandyforbund Oslo 20.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Dans pardans Dans pardans Norges Danseforbund Oslo 20.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb OSI Dykking OSI Dykking Norges Dykkeforbund Oslo 18.09.2020
Kristiansand Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Agder 18.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Quidditch Quidditch Norges Studentidrettsforbund Oslo 18.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Badminton Badminton Norges Badmintonforbund Oslo 18.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Oslo 18.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Capoeira Capoeira Norges Kampsportforbund Oslo 18.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Basketball Basketball Norges Basketballforbund Oslo 18.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb OSI Jujutsu OSI Jujutsu Norges Studentidrettsforbund Oslo 17.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Tennis Tennis Norges Tennisforbund Oslo 17.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb OSI Triatlon OSI Triatlon Norges Triathlonforbund Oslo 16.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Oslo 16.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Squash Squash Norges Squashforbund Oslo 16.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Oslo 16.09.2020
Lyngbø Sportsklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 14.09.2020
Ørnulf, IF Boksing Boksing Norges Bokseforbund Oslo 14.09.2020
Ballklubb Tromsø Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Troms og Finnmark 14.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Gruppedans Gruppedans Norges Danseforbund Oslo 13.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Fekting Fekting Norges Fekteforbund Oslo 11.09.2020
Førde Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 11.09.2020
Stavanger bokseklubb Boksing Norges Bokseforbund Rogaland 11.09.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Oslo 09.09.2020
Midt-Troms og omegn hestesportsklubb Hestesport Norges Rytterforbund Troms og Finnmark 08.09.2020
Havørn Allianseidrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Rogaland 07.09.2020
Høgskolen i Bergen Idrettslag BTSI Volleyball BTSI Volleyball Norges Volleyballforbund Vestland 04.09.2020
Frøya Basket Basketball Norges Basketballforbund Vestland 02.09.2020
Salten Taekwon-do Klubb ITF/NTN Taekwon-Do ITF/NTN Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Nordland 30.08.2020
Fana Idrettslag Sportsdrill Sportsdrill Norges Danseforbund Vestland 26.08.2020
Oslo Ryttersportsklubb Ryttersport Ryttersport Norges Rytterforbund Oslo 24.08.2020
Figgjo Idrettslag Figgjo ski og skiskyting Figgjo ski og skiskyting Norges Skiskytterforbund Rogaland 24.08.2020
Fagen-1926 Bokseklubb Boksing Boksing Norges Bokseforbund Oslo 23.08.2020
Halsa NTN Taekwon-Do klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 21.08.2020
Kristiansand Kunstløpklubb Kunstløp Kunstløp Norges Skøyteforbund Agder 18.08.2020
Lillehammer Rideklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Innlandet 18.08.2020
Idda Ishockeyklubb Ishockey Ishockey Norges Ishockeyforbund Agder 12.08.2020
Brumunddal Sykleklubb Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Innlandet 11.08.2020
Bsi Rugby Rugby Rugby Norges Rugbyforbund Vestland 06.08.2020
Brandbu Idretsforening Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Innlandet 27.07.2020
Alvøen Rideklubb Ryttersport Ryttersport Norges Rytterforbund Vestland 26.07.2020
Ål Skiskytterlag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 22.07.2020
IL Fjellkameraterne Innebandy Innebandy Norges Bandyforbund Vestland 02.07.2020
Tinn Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestfold og Telemark 30.06.2020
Tinn Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 30.06.2020
Tinn Idrettslag Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Vestfold og Telemark 30.06.2020
Tertnes Turn Troppsgymnastikk Troppsgymnastikk Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestland 30.06.2020
Nymark Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 30.06.2020
Kringlebotn Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 30.06.2020
Sætregården Hestesportsklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Vestland 30.06.2020
Åsane Fotball Damer Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 30.06.2020
Drangedal Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 30.06.2020
Tinn Skiskytterlag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 29.06.2020
Heddal Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 29.06.2020
Seljord Idrettslag Langrenn/skiskyting Langrenn/skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 28.06.2020
HSV Fotball Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 24.06.2020
Idrettslaget Dyre Vaa Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 24.06.2020
Bø Skiskyttarlag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 24.06.2020
Idrettslaget Ivrig Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 24.06.2020
Reistad idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 23.06.2020
Sandnes Judoklubb Judo Judo Norges Judoforbund Rogaland 22.06.2020
Sola Pistolklubb Skyting Skyting Norges Skytterforbund Rogaland 20.06.2020
Havørn Allianseidrettslag Innebandy Innebandy Norges Bandyforbund Rogaland 18.06.2020
Vågen Taekwondo Klubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Vestland 17.06.2020
Fyllingen Basketballklubb Basket Basket Norges Basketballforbund Vestland 16.06.2020
Havørn Allianseidrettslag Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Rogaland 15.06.2020
Trondheim rugby klubb Rugby Rugby Norges Rugbyforbund Trøndelag 13.06.2020
NTNUI - Norges Teknisk-Naturvitenskapelige Universitets Idrettsforening Rugby Rugby Norges Rugbyforbund Trøndelag 12.06.2020
Nordnes Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 10.06.2020
Alvdal Idrettslag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Innlandet 09.06.2020
Alvdal Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Innlandet 09.06.2020
Drøbak Undervannsklubb Dykking Dykking Norges Dykkeforbund Viken 09.06.2020
Viking Turn og Idrettsforening Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Vestland 09.06.2020
Bergens Svømme & Livredningsklub Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Vestland 09.06.2020
Bergen Vest Kampsportklubb Ju-Jutsu Ju-Jutsu Norges Kampsportforbund Vestland 07.06.2020
Solum Terrengsykleklubb Terreng/ BMX Terreng/ BMX Norges Cykleforbund Vestfold og Telemark 06.06.2020
Tromsø Casting & Fluefiske Forening Casting og fluekasting Casting og fluekasting Norges Castingforbund Troms og Finnmark 04.06.2020
Førde Volleyballklubb Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Vestland 04.06.2020
Bergen Karate Kampsport Klubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 03.06.2020
Bjørgvin Styrkeløft Klubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Vestland 02.06.2020
Kvikne Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Innlandet 26.05.2020
Kvikne Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Innlandet 26.05.2020
Brandbu Idretsforening Fotball Fotball Norges Fotballforbund Innlandet 26.05.2020
Mastra Hestesportklubb Hestesport Norges Rytterforbund Rogaland 23.05.2020
Asker Skiklubb Bandy Bandy Norges Bandyforbund Viken 14.05.2020
Ås Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Viken 11.05.2020
Hk Herulf Moss Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 11.05.2020
Randaberg Allianse-idrettslag Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Rogaland 01.05.2020
Kristiansand Svømmeallianse Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Agder 30.04.2020
Lierne Idrettslag Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Trøndelag 29.04.2020
DVERGSNES SPORTSKLUBB Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Agder 29.04.2020
Haugaland Klatrelag Klatring Norges Klatreforbund Rogaland 28.04.2020
Søgne Håndballklubb Håndball Norges Håndballforbund Agder 28.04.2020
Tromsø Basket Elite Kvinner Basketball Norges Basketballforbund Troms og Finnmark 25.04.2020
Søgne Idrettslag Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Agder 23.04.2020
Tromsø Bryteklubb Bryting Norges Bryteforbund Troms og Finnmark 23.04.2020
Vikhammer Håndballklubb Håndball Norges Håndballforbund Trøndelag 22.04.2020
Randesund Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Agder 21.04.2020
Nord-Østerdal Hestesportsklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Innlandet 18.04.2020
Centrum Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Vestland 17.04.2020
Søgne Fotballklubb Søgne FK Søgne FK Norges Fotballforbund Agder 15.04.2020
Lyn Ski Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Oslo 15.04.2020
Kristiansands Cykleklubb Sykling Norges Cykleforbund Agder 15.04.2020
Tromsø Svømmeklubb Norges Svømmeforbund Troms og Finnmark 15.04.2020
Emblem Idrettslag Orientering Orientering Norges Orienteringsforbund Møre og Romsdal 15.04.2020
Søgne Idrettslag Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Agder 14.04.2020
Danseriet 4step Dans Norges Danseforbund Trøndelag 01.04.2020
Ulriken Eagles Ung Basketball Basketball Norges Basketballforbund Vestland 01.04.2020
Levanger Håndballklubb Håndball Norges Håndballforbund Trøndelag 27.03.2020
Stranda Idrottslag Alpin Alpin Norges Skiforbund Møre og Romsdal 25.03.2020
Sørild Fridrettsklubb Friidrett Norges Friidrettsforbund Agder 25.03.2020
Molde Turnforening Gymnastikk og turn Gymnastikk og turn Norges Gymnastikk og Turnforbund Møre og Romsdal 24.03.2020
NTNUI - Norges Teknisk-Naturvitenskapelige Universitets Idrettsforening Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Trøndelag 15.03.2020
Ålesund NTN Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 13.03.2020
Sauda Idrettslag Alpint Alpint Norges Skiforbund Rogaland 11.03.2020
Sjarmtrollan Idrettslag Futsal Futsal Norges Fotballforbund Troms og Finnmark 05.03.2020
Bergensvømmerne Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Vestland 03.03.2020
Viking Turn og Idrettsforening Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Vestland 03.03.2020
Øvrevoll Hosle IL Soft-Baseball Soft-Baseball Norges Softball og Baseball Forbund Viken 01.03.2020
Oslo Pretenders Sportsklubb Baseball og Softball Baseball og Softball Norges Softball og Baseball Forbund Oslo 01.03.2020
Sotra Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Vestland 25.02.2020
Byåsen Idrettslag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Trøndelag 24.02.2020
Åsane Rideklubb Ryttersport Ryttersport Norges Rytterforbund Vestland 23.02.2020
Kvadraturen Vektløfterklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Agder 22.02.2020
Spirit Lørenskog Volleyballklubb Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Oslo 21.02.2020
Oslostudentenes Idrettsklubb Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Oslo 20.02.2020
Idrottslaget Jotun Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 20.02.2020
Stavanger Taekwon-do Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Rogaland 19.02.2020
SSK Skjetten Volleyball Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Viken 19.02.2020
Trym Idrettslag Boxing Boxing Norges Bokseforbund Trøndelag 18.02.2020
Gjerdrum Idrettslag Alpin Alpin Norges Skiforbund Viken 14.02.2020
Gjerdrum Idrettslag Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Viken 14.02.2020
Gjerdrum Idrettslag Innebandy Innebandy Norges Bandyforbund Viken 14.02.2020
Gjerdrum Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 14.02.2020
Gjerdrum Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 14.02.2020
Gauldal Taekwon-Do Klubb ITF/NTN Taekwon do ITF/NTN Taekwon do Norges Kampsportforbund Trøndelag 13.02.2020
Øksil Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Nordland 11.02.2020
Asker Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Viken 11.02.2020
Kristiansand Løpeklubb Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Agder 11.02.2020
Fana Golfklubb Norges Golfforbund Vestland 11.02.2020
Røyken Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Viken 10.02.2020
Tromsø Karateklubb Kyokushin karate Kyokushin karate Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 09.02.2020
Torvastad Idrettslag Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Rogaland 08.02.2020
Kristiansand Bryteklubb Bryting Bryting Norges Bryteforbund Agder 07.02.2020
Asker Skiklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 05.02.2020
Gloppen Friidrettslag Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Vestland 04.02.2020
Selbu Taekwon-Do klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 04.02.2020
Fitjar Idrettslag Handball Handball Norges Håndballforbund Vestland 04.02.2020
Fitjar Idrettslag Fotballgruppa Fotballgruppa Norges Fotballforbund Vestland 04.02.2020
Borgen I L Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Viken 04.02.2020
Follebu Skiklubb Ski Ski Norges Skiforbund Innlandet 03.02.2020
Jølster Idrettslag Jølster Handbakklubb Jølster Handbakklubb Norges Bryteforbund Vestland 31.01.2020
Ås Idrettslag Ås IL Håndball Ås IL Håndball Norges Håndballforbund Viken 31.01.2020
Vågsbygd Svømme Og Livredningsklubb Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Agder 30.01.2020
Drammen Ntn Taekwon-Do Klubb ITF Taekwondo ITF Taekwondo Norges Kampsportforbund Viken 30.01.2020
Asker Skiklubb Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Viken 29.01.2020
Viqueens Cheerleaders Cheerleading Cheerleading Norges Amerikanske Idretters Forbund Oslo 28.01.2020
Kjelsås Idrettslag Alpin Alpin Norges Skiforbund Oslo 27.01.2020
Christiania Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Oslo 27.01.2020
Odin Styrkeløftklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Vestland 25.01.2020
Fredrikstad Basketballklubb Basketball Basketball Norges Basketballforbund Viken 25.01.2020
Bryne Karate Klubb Fullkontakt karate Fullkontakt karate Norges Kampsportforbund Rogaland 24.01.2020
Storfjord Ntn Taekwon-do Klubb Taekwondo ITF Taekwondo ITF Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 24.01.2020
Saltdal Styrkeløftklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Nordland 21.01.2020
Steigen Taekwondo Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Nordland 20.01.2020
KIAP Taekwondo klubb WT Taekwondo WT Taekwondo Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 20.01.2020
Kjøllefjord Taekwon-do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 19.01.2020
Lauvåsen Idrettsforening Taekwondo og Ving Tsun Taekwondo og Ving Tsun Norges Kampsportforbund Agder 18.01.2020
Os Taekwon-do Klubb Taekwon-do Taekwon-do Norges Kampsportforbund Vestland 17.01.2020
Skedsmo Rideklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Viken 17.01.2020
Volda Rideklubb Riding Riding Norges Rytterforbund Møre og Romsdal 16.01.2020
Kristiansand Kendo Klubb Kendo Kendo Norges Kampsportforbund Agder 16.01.2020
Bryne Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Korean Martial Art Taekwon-Do Korean Martial Art Norges Kampsportforbund Rogaland 16.01.2020
Nærbø Rideklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Rogaland 15.01.2020
Surnadal Tae Kwon-Do Klubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 13.01.2020
Porsanger Rideklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Troms og Finnmark 12.01.2020
Sportsklubben Av 1909 Boksing Boksing Norges Bokseforbund Oslo 12.01.2020
Molde Taekwon-Do klubb Itf Taekwon-do Itf Taekwon-do Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 09.01.2020
Otra IL Ski Ski Norges Skiforbund Agder 08.01.2020
Kongsvinger Danseklubb - Victory Dance Dans Dans Norges Danseforbund Innlandet 08.01.2020
Sand Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 06.01.2020
Varhaug Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Rogaland 04.01.2020
Vingelen Idrettslag Skigruppa Skigruppa Norges Skiforbund Innlandet 01.01.2020
Bergen Baseballklubb Baseball Baseball Norges Softball og Baseball Forbund Vestland 31.12.2019
Os Kobudokan Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 29.12.2019
Oslofjorden Seilklubb Seiling Seiling Norges Seilforbund Viken 29.12.2019
Lier Ntn Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Viken 26.12.2019
Sportsklubben Speed Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Oslo 19.12.2019
Brandbu Idretsforening Padling Padling Norges Padleforbund Innlandet 16.12.2019
Melhus NTN Taekwon-do klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 16.12.2019
Kirkevoll Basketballklubb Basketball Basketball Norges Basketballforbund Vestland 15.12.2019
Øystre Slidre Idrettslag Skigruppa Skigruppa Norges Skiforbund Innlandet 12.12.2019
Friskis & Svettis Fredrikstad Friskis & Svettis Friskis & Svettis Norges Fleridrettsforbund Viken 12.12.2019
Simostranda IL Skiskyttergruppa Skiskyttergruppa Norges Skiskytterforbund Viken 11.12.2019
Kvaløysletta Skilag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Troms og Finnmark 11.12.2019
Vind Idrettslag Gjøvik Swans Gjøvik Swans Norges Amerikanske Idretters Forbund Innlandet 11.12.2019
Stokke Idrettslag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 10.12.2019
Levanger NTN Taekwon-Do klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 09.12.2019
Byneset Ntn Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 06.12.2019
Idrottslaget Jotun Turngruppe Jotun Turngruppe Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestland 06.12.2019
Haugesund Rideklubb Riding og annen hestesport Riding og annen hestesport Norges Rytterforbund Rogaland 05.12.2019
Fosen NTN Taekwon-do klubb Taekwon-do Taekwon-do Norges Kampsportforbund Trøndelag 05.12.2019
Tønsberg Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Vestfold og Telemark 05.12.2019
Trondheim Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 05.12.2019
Tynset Idrettsforening TIF Skiskyting TIF Skiskyting Norges Skiskytterforbund Innlandet 05.12.2019
Tynset Idrettsforening TIF Ski TIF Ski Norges Skiforbund Innlandet 05.12.2019
Ås IL Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 04.12.2019
Judo Klubb Stord Judo Judo Norges Judoforbund Vestland 04.12.2019
Klæbu Taekwon - Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 04.12.2019
Julebygda idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Rogaland 03.12.2019
Andebu Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 03.12.2019
Orkdal Ntn Taekwon-Do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 03.12.2019
Haram Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Møre og Romsdal 02.12.2019
Kodal Taekwon-Do Klubb Taekwon-do Taekwon-do Norges Kampsportforbund Vestfold og Telemark 02.12.2019
Indre Østfold Taekwon-do Klubb Taekwon-do Taekwon-do Norges Kampsportforbund Viken 02.12.2019
Nidaros Judoklubb Judo Judo Norges Judoforbund Trøndelag 01.12.2019
Værnes NTN Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 29.11.2019
Hønefoss Skiskytterklubb Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 27.11.2019
Skatval Skilag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Trøndelag 26.11.2019
Osterøy Idrottslag Fotball Fotball Norges Fleridrettsforbund Vestland 26.11.2019
NeRo Sportsdansere Sportsdans Sportsdans Norges Danseforbund Viken 25.11.2019
Asker Skiklubb Team Asker Team Asker Norges Skiforbund Viken 24.11.2019
Bodø Seilforening Trener 1 kurs Trener 1 kurs Norges Seilforbund Nordland 23.11.2019
Friskis&Svettis Bærum Friskis & Svettis Friskis & Svettis Norges Fleridrettsforbund Viken 23.11.2019
Brusand Turnforening Turn Turn Norges Gymnastikk og Turnforbund Rogaland 23.11.2019
Friskis & Svettis Oppegård Friskis&Svettis Friskis&Svettis Norges Fleridrettsforbund Viken 22.11.2019
Askøy Taekwon-Do Klubb Taekwon-do Taekwon-do Norges Kampsportforbund Vestland 22.11.2019
Trøgstad Skiklubb Langrenn og hopp Langrenn og hopp Norges Skiforbund Viken 22.11.2019
Kristiansands Idrettsforening Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Agder 21.11.2019
Idrottslaget Jotun Ski - Nordisk Ski - Nordisk Norges Skiforbund Vestland 19.11.2019
Idrottslaget Jotun Symjegruppa Symjegruppa Norges Svømmeforbund Vestland 19.11.2019
Bergen Snowboardklubb Snowboard Snowboard Norges Snowboardforbund Vestland 18.11.2019
Idrettsforeningen Ørn Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Vestfold og Telemark 17.11.2019
Klepp BMX Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Rogaland 15.11.2019
Kjelsås Idrettslag IPU Gruppa IPU Gruppa Norges Fleridrettsforbund Oslo 14.11.2019
Geilo Idrettslag Snowboard Snowboard Norges Snowboardforbund Viken 13.11.2019
Laksevåg Turn og Idrettslag Turngruppen Turngruppen Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestland 13.11.2019
Koll, Idrettslaget Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Oslo 12.11.2019
Brønnøysund Idrettslag Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Nordland 12.11.2019
Sandnes Sportsdrillklubb Drill Drill Norges Danseforbund Rogaland 12.11.2019
Skudenes Rytterklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Rogaland 12.11.2019
Grenland Sykleklubb Sykling Sykling Norges Cykleforbund Vestfold og Telemark 12.11.2019
Grong Idrettslag Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Trøndelag 12.11.2019
Idrottslaget Jotun Handball Handball Norges Håndballforbund Vestland 12.11.2019
Bergen Håndbakklubb Håndbak Håndbak Norges Bryteforbund Vestland 11.11.2019
Tana Ballklubb Fotball Fotball Norges Fotballforbund Troms og Finnmark 10.11.2019
Trondheim Baseballklubb Baseball og Softball Baseball og Softball Norges Softball og Baseball Forbund Trøndelag 10.11.2019
Malvik Ntn Taekwon-do Klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Trøndelag 07.11.2019
Askøy Turn og Sportsdrillklubb Sportsdrill Sportsdrill Norges Danseforbund Vestland 06.11.2019
Nærbø Makotokai Kampsportklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Rogaland 05.11.2019
Sportsklubben Baune Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 04.11.2019
Gjerpen Håndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestfold og Telemark 04.11.2019
Elite Dance Fredrikstad Danseklubb Dans Dans Norges Danseforbund Viken 03.11.2019
BSI - Volleyball Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Vestland 01.11.2019
Hå Pistolklubb Pistolskyting Pistolskyting Norges Skytterforbund Rogaland 31.10.2019
Dance4Fun Dans Dans Norges Danseforbund Innlandet 31.10.2019
Atlet Klub Bjørgvin Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Vestland 30.10.2019
Blindheim IL Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Møre og Romsdal 29.10.2019
Stavanger Judoklubb Judo Judo Norges Judoforbund Rogaland 28.10.2019
Oslo Taekwondo Klubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Oslo 27.10.2019
Geilo Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 26.10.2019
Plogen Skiklubb Alpint og langrenn Alpint og langrenn Norges Skiforbund Rogaland 24.10.2019
Svithun Biljardklubb Biljard Biljard Norges Biljardforbund Rogaland 24.10.2019
Vingelen Idrettslag Mikro Mini Fotball Mikro Mini Fotball Norges Fotballforbund Innlandet 24.10.2019
Ski IL Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 24.10.2019
Vingelen Idrettslag Trim Trim Norges Fleridrettsforbund Innlandet 22.10.2019
Oslo Volley Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Viken 22.10.2019
Ingierkollen Rustad Slalomklubb Alpin Alpin Norges Skiforbund Oslo 22.10.2019
Gausel Judoklubb Norges Judoforbund Rogaland 21.10.2019
Kongstensvømmerne Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Viken 20.10.2019
Vingelen Idrettslag Orientering Orientering Norges Orienteringsforbund Innlandet 18.10.2019
Idrottslaget Jotun Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Vestland 17.10.2019
Rælingen Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 17.10.2019
Lier Idrettslag Ski og skiskyting Ski og skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 16.10.2019
Svene IL Ski og Skiskyting Ski og Skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 16.10.2019
Drammen Amerikansk Fotballklubb Amerikansk Fotball Amerikansk Fotball Norges Amerikanske Idretters Forbund Viken 16.10.2019
Storhamar Fotball Fotball Norges Fotballforbund Innlandet 16.10.2019
Fana Kickboxing Klubb Kickboxing Kickboxing Norges Kickboxingforbund Vestland 15.10.2019
Skimt Ski & Orientering Hopp Hopp Norges Skiforbund Viken 15.10.2019
Heming Idrettslaget Tennis Tennis Norges Tennisforbund Oslo 15.10.2019
Heming Idrettslaget Fotball Fotball Norges Fotballforbund Oslo 15.10.2019
Heming Idrettslaget Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Oslo 14.10.2019
Sandnes Volleyballklubb Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Rogaland 07.10.2019
Friskis og Svettis Tysvær Fleridrett Fleridrett Norges Fleridrettsforbund Rogaland 04.10.2019
Skånland Stall og Rideklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Troms og Finnmark 03.10.2019
Ganddal Idrettslag Fotball Håndball Turn Orientering Fotball Håndball Turn Orientering Norges Fotballforbund Rogaland 03.10.2019
Hornindal Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Vestland 03.10.2019
Asker Skiklubb Volleyball Volleyball Norges Volleyballforbund Viken 02.10.2019
Oslo Wushuklubb Wushu Wushu Norges Kampsportforbund Oslo 01.10.2019
Elvebyen Taekwondoklubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Viken 01.10.2019
Christiania Lacrosse Lacrosse Norges Amerikanske Idretters Forbund Oslo 01.10.2019
Trøndelag Hestesportsklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Trøndelag 30.09.2019
Tertnes Håndball Elite Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 30.09.2019
Nøtterøy Fekteklubb Fekting Fekting Norges Fekteforbund Vestfold og Telemark 27.09.2019
Oslo Vikings Amerikansk Fotballklub Amerikansk Fotball Amerikansk Fotball Norges Amerikanske Idretters Forbund Oslo 25.09.2019
Geilo Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 25.09.2019
UIA Lacrosse Lacrosse Lacrosse Norges Amerikanske Idretters Forbund Agder 25.09.2019
Oppsal Basket Basket Basket Norges Basketballforbund Oslo 25.09.2019
Just IL Fotballgruppa Fotballgruppa Norges Fotballforbund Agder 22.09.2019
Fyllingen Håndball Elite Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 21.09.2019
Fighter Kickboxingklubb Kickboxing Kickboxing Norges Kickboxingforbund Oslo 20.09.2019
Idrettslaget Ulfstind Fotball Fotball Norges Fotballforbund Troms og Finnmark 18.09.2019
Asker Cykleklubb Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Viken 16.09.2019
Nordhordland Ballklubb Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 16.09.2019
Førde Idrettslag Handball Handball Norges Håndballforbund Vestland 14.09.2019
Ålen Bocciaklubb Boccia Boccia Norges Fleridrettsforbund Trøndelag 13.09.2019
Heming Idrettslaget Adrenalin Adrenalin Norges Snowboardforbund Oslo 12.09.2019
Heming Idrettslaget Alpin Alpin Norges Skiforbund Oslo 12.09.2019
Nord-Karmøy Rideklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Rogaland 11.09.2019
Førde Idrettslag Langrennsgruppe Langrennsgruppe Norges Skiforbund Vestland 11.09.2019
Laksevåg Turn og Idrettslag Hovedlag Hovedlag Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestland 11.09.2019
Trondheim Klatreklubb Klatring Klatring Norges Klatreforbund Trøndelag 04.09.2019
Haugesund Karateklubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Rogaland 02.09.2019
Sveio Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 01.09.2019
Fredrikstad Ballklubb Avd Kvinnehåndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 31.08.2019
Reinen Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Troms og Finnmark 31.08.2019
Hockeyklubb Tromsø Stars Ishockey Ishockey Norges Ishockeyforbund Troms og Finnmark 31.08.2019
Vikingene Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 28.08.2019
Stiftstaden Sykkelklubb Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Trøndelag 27.08.2019
Halden håndballforening Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 26.08.2019
Just IL Innebandy Innebandy Norges Bandyforbund Agder 23.08.2019
Tertnes Fotball Herrer Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 23.08.2019
Idrettsforeningen Ørn Ski Ski Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 22.08.2019
Ryen kampsportklubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Oslo 17.08.2019
Kolstad Håndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Trøndelag 31.07.2019
Njård Fekting Fekting Norges Fekteforbund Oslo 29.07.2019
Oslo Øst Taekwon-Do klubb ITF Taekwon-Do ITF Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Oslo 17.07.2019
Sentrum Bokseklubb Boksing Boksing Norges Bokseforbund Rogaland 12.07.2019
Idrettslaget Braatt Bryting Bryting Norges Bryteforbund Møre og Romsdal 10.07.2019
Vågå Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Innlandet 26.06.2019
Vågå Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Innlandet 26.06.2019
Vågå Idrettslag Fotballgruppa Fotballgruppa Norges Fotballforbund Innlandet 26.06.2019
Flora Hestesportklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Vestland 22.06.2019
Idrottslaget Jotun Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Vestland 19.06.2019
Tromsø Badmintonklubb Badminton Badminton Norges Badmintonforbund Troms og Finnmark 19.06.2019
Itf Tromsdalen Taekwon-do Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 18.06.2019
Idrettslaget Runar Ski Ski Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 18.06.2019
Tønsberg Cykkelklubb Tck Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Vestfold og Telemark 12.06.2019
Mysen Svømmeklubb Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Viken 12.06.2019
Frogner Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Viken 11.06.2019
Kristiansand Bueskyttere Bueskyting Bueskyting Norges Bueskytterforbund Agder 09.06.2019
Halden Atletklubb Bryting Bryting Norges Bryteforbund Viken 06.06.2019
Tromsø Triathlonklubb Triathlon Triathlon Norges Triathlonforbund Troms og Finnmark 05.06.2019
Høydeskrekk Kongsvinger Klatreklubb Klatring Klatring Norges Klatreforbund Innlandet 05.06.2019
Vingelen Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Innlandet 04.06.2019
Hå Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Rogaland 02.06.2019
Ny-Krohnborg I.L Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 02.06.2019
Bærumsvømmerne Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Viken 31.05.2019
Frogner Idrettslag Badminton Badminton Norges Badmintonforbund Viken 30.05.2019
Lfh 09 Lillehammer Faaberg Håndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Innlandet 29.05.2019
Friskis&Svettis Tromsø Fleridrett Fleridrett Norges Fleridrettsforbund Troms og Finnmark 29.05.2019
Etne Kyokushin Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Vestland 28.05.2019
Os Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Innlandet 28.05.2019
Hundvåg Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Rogaland 27.05.2019
Fredrikstad B K Atlas Bryting Bryting Norges Bryteforbund Viken 26.05.2019
TYSVÆR KANO- OG KAJAKKLUBB Padling Padling Norges Padleforbund Rogaland 23.05.2019
Skedsmo Bryteklubb Bryting Bryting Norges Bryteforbund Viken 22.05.2019
Friskis & Svettis Kristiansand Fleridrett Fleridrett Norges Fleridrettsforbund Agder 21.05.2019
Frogner Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 20.05.2019
Larvik Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestfold og Telemark 20.05.2019
Hammerfest Skiklubb Skiskyttergruppa Skiskyttergruppa Norges Skiskytterforbund Troms og Finnmark 19.05.2019
Ringerike Ishockeyklubb Ishockey Ishockey Norges Ishockeyforbund Viken 19.05.2019
Bossekop Ungdomslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Troms og Finnmark 19.05.2019
Båtsfjord Sportsklubb Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Troms og Finnmark 16.05.2019
Sande Kraftsportklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Vestfold og Telemark 15.05.2019
Viking Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Rogaland 15.05.2019
IL Polarstjernen Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Troms og Finnmark 15.05.2019
Tana Skiskytterlag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Troms og Finnmark 15.05.2019
Lillehammer Klatreklubb Klatring Klatring Norges Klatreforbund Innlandet 14.05.2019
Bravo Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Troms og Finnmark 14.05.2019
Hamna Klatreklubb Klatring Klatring Norges Klatreforbund Troms og Finnmark 13.05.2019
Torden IL Fotball Fotball Norges Fotballforbund Agder 13.05.2019
Rygge Idrettslag Friidrett og trimgruppe Friidrett og trimgruppe Norges Friidrettsforbund Viken 13.05.2019
Ishavsbyen Atn Taekwondo Klubb Taekwondo Taekwondo Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 13.05.2019
Arctic Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 13.05.2019
Tromsø Shotokan Karateklubb Karate Karate Norges Kampsportforbund Troms og Finnmark 13.05.2019
Stakkevollan Idrettsforening Fotball Fotball Norges Fotballforbund Troms og Finnmark 12.05.2019
Svarstad Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 11.05.2019
Haslum Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 10.05.2019
Follo Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 10.05.2019
Haslum Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 10.05.2019
Lenja Atletklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Viken 09.05.2019
Lysekloster Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 08.05.2019
Lysekloster Idrettslag Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Vestland 08.05.2019
I K Gimletroll Fotball Fotball Norges Fotballforbund Agder 06.05.2019
Idrettslaget Rein Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Vestfold og Telemark 01.05.2019
Molde Rytterklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Møre og Romsdal 01.05.2019
Epona Rideklubb Riding Riding Norges Rytterforbund Vestland 30.04.2019
Lørenskog Idrettsforening Fotball Fotball Norges Fotballforbund Viken 30.04.2019
Vestkantsvømmerne Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Vestland 30.04.2019
Flint Tønsberg Håndball AL Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestfold og Telemark 30.04.2019
Møhlenpris Idrettslag Fotball Fotball Norges Volleyballforbund Vestland 30.04.2019
Bokseklubben Av 1930 Boksing Boksing Norges Bokseforbund Trøndelag 29.04.2019
Bækkelagets Sportsklub Håndball Elite Håndball Håndball Norges Håndballforbund Oslo 29.04.2019
Tromsø Ishockeyklubb Ishockey Ishockey Norges Ishockeyforbund Troms og Finnmark 29.04.2019
Bergens Fekteklubb Fekting Fekting Norges Fekteforbund Vestland 29.04.2019
Lambertseter Bryteklubb Bryting Bryting Norges Bryteforbund Oslo 29.04.2019
Bergen Vest Kampsportklubb Kampsport Kampsport Norges Kampsportforbund Vestland 28.04.2019
Bergen Badmintonklubb Badminton Badminton Norges Badmintonforbund Vestland 26.04.2019
Storhamar Håndball Elite Håndball Håndball Norges Håndballforbund Innlandet 26.04.2019
Våg Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Agder 26.04.2019
Fotballklubben Bergen Nord Fotball Fotball Norges Fotballforbund Vestland 26.04.2019
Paradis Tennisklubb Tennis Tennis Norges Tennisforbund Vestland 26.04.2019
Bergens Turnforening Turn Turn Norges Gymnastikk og Turnforbund Vestland 25.04.2019
Røros Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Trøndelag 24.04.2019
Fana Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 24.04.2019
Oppsal IF Håndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Oslo 23.04.2019
I.L. Norna Salhus Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Vestland 23.04.2019
Bodø Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Nordland 22.04.2019
Spydeberg Atletene Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Viken 22.04.2019
Turn og Idrettslaget National Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Viken 19.04.2019
Elverum Atletklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Innlandet 19.04.2019
Elverum Håndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Innlandet 16.04.2019
Folldal Idrettsforening Ski Ski Norges Skiskytterforbund Innlandet 15.04.2019
Valdres Ride- og Kjøreklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Innlandet 11.04.2019
OsloMet Lacrosse IL Lacrosse Lacrosse Norges Amerikanske Idretters Forbund Oslo 11.04.2019
Hedrum Idrettslag Larvik innebandyklubb Larvik innebandyklubb Norges Bandyforbund Vestfold og Telemark 11.04.2019
Marken Idrettslag Biljard - pool Biljard - pool Norges Biljardforbund Vestland 10.04.2019
Fjellhammer Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 10.04.2019
Bergen Trial Team Trial Trial Norges Motorsportforbund Vestland 09.04.2019
Sportsklubben Heros Bordtennis Bordtennis Norges Bordtennisforbund Vestland 09.04.2019
Aker Topphåndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Oslo 08.04.2019
Bergen Vest Danseklubb Dans Dans Norges Danseforbund Vestland 07.04.2019
SANDEFJORD TURN & IDRETTSFORENING Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestfold og Telemark 04.04.2019
Ålgård Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Rogaland 03.04.2019
Tromsø Fallskjermklubb Fallskjerm Fallskjerm Norges Luftsportforbund Troms og Finnmark 02.04.2019
Sørlandsparken Rideklubb Ridning Ridning Norges Rytterforbund Agder 02.04.2019
Fyllingen Håndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Vestland 02.04.2019
Fyllingen Bowling Club Bowling Bowling Norges Bowlingforbund Vestland 01.04.2019
Nærbø Sykle Klubb Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Rogaland 31.03.2019
Stavanger Styrkeløft Klubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Rogaland 29.03.2019
Ypsilon Kickboxing Klubb Kickboxing Kickboxing Norges Kickboxingforbund Viken 29.03.2019
Drammen Bokseklubb Boksing Boksing Norges Bokseforbund Viken 29.03.2019
Drammen Håndballklubb Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 29.03.2019
Rana Kraftsportsklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Nordland 28.03.2019
Bergenbueskyttere Bueskyting Bueskyting Norges Bueskytterforbund Vestland 27.03.2019
Fiskeklev Landeveisclub Sykkel Sykkel Norges Cykleforbund Viken 26.03.2019
Laksevåg Turn og Idrettslag Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Vestland 26.03.2019
Halden Skiklubb Orientering Orientering Norges Orienteringsforbund Viken 26.03.2019
Bergens Svømme Club Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Vestland 26.03.2019
IL Pioner Ski Langrenn Langrenn Norges Skiforbund Troms og Finnmark 25.03.2019
SANDEFJORD HÅNDBAK Bryting håndbak Bryting håndbak Norges Bryteforbund Vestfold og Telemark 24.03.2019
Rogaland Rideklubb Hestesport Hestesport Norges Rytterforbund Rogaland 22.03.2019
Arendal Bokseklubb Kickboxing Kickboxing Norges Kickboxingforbund Agder 21.03.2019
Stord Handbak Klubb Bryting Bryting Norges Bryteforbund Vestland 21.03.2019
Follo Håndballklubb Damer Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 19.03.2019
Nærbø Idrettslag Håndball Håndball Norges Håndballforbund Rogaland 19.03.2019
Kristiansund Kraftsportklubb Håndbak Håndbak Norges Bryteforbund Møre og Romsdal 18.03.2019
Kristiansund Kraftsportklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Møre og Romsdal 18.03.2019
Stavanger Bryteklubb Bryting Bryting Norges Bryteforbund Rogaland 18.03.2019
Nidarø Styrkeløftklubb Styrkeløft Styrkeløft Norges Styrkeløftforbund Trøndelag 18.03.2019
Aalesunds Svømme Og Livredningsklubb Svømming Svømming Norges Svømmeforbund Møre og Romsdal 18.03.2019
Gjerdrum Idrettslag Skiskyting Skiskyting Norges Skiskytterforbund Viken 18.03.2019
Gjøvik Atletklubb Vektløfting Vektløfting Norges Vektløfterforbund Innlandet 17.03.2019
Fauske-Sprint F K Fotball Fotball Norges Fotballforbund Nordland 15.03.2019
Dans Fauske Dans Dans Norges Danseforbund Nordland 13.03.2019
Bergen Taekwon-Do Klubb Taekwon-Do Taekwon-Do Norges Kampsportforbund Vestland 12.03.2019
BI Athletics Cheerleading Cheerleading Norges Amerikanske Idretters Forbund Oslo 11.03.2019
Bergen Kunstløpklubb Kunstløp Kunstløp Norges Skøyteforbund Vestland 10.03.2019
Molde Fekteklubb Sabel Sabel Norges Fekteforbund Møre og Romsdal 08.03.2019
Lillestrøm Topphåndball Håndball Håndball Norges Håndballforbund Viken 07.03.2019
Sparbu Idrettslag Rugby Rugby Norges Rugbyforbund Trøndelag 07.03.2019
Valldal Idrettslag Friidrett Friidrett Norges Friidrettsforbund Møre og Romsdal 07.03.2019
Valldal Idrettslag Fotball Fotball Norges Fotballforbund Møre og Romsdal 07.03.2019
Valldal Idrettslag Valldal il ski Valldal il ski Norges Skiskytterforbund Møre og Romsdal 07.03.2019
Valldal Idrettslag Ski Ski Norges Skiforbund Møre og Romsdal 07.03.2019